wypadki drogowe - pomoc
Serwis informacyjny
wypadki-pomoc.com

Aktualności

Drukuj

JAK PROWADZIMY SPRAWY O ODSZKODOWANIE

Na początku zgłasza się do Nas poszkodowany lub członek rodziny poszkodowanego, następnie kierujemy Naszego przedstawiciela do Państwa, ma on za zadanie przedstawić Państwu naszą ofertę i jeżeli zainteresuje on Państwa powierzeniem nam swojej sprawy wypełni również niezbędne dokumenty –pełnomocnictwa, umowę, kwestionariusze. Przedstawiciel przyjeżdża do Państwa po uprzednim umówieniu się telefonicznym, wizyta jest bezpłatna, na Państwa życzenie możliwe jest również spotkanie w biurze regionalnym bądź innym miejscu.

2. Po spotkaniu dokumenty są przekazywane do Departamentu Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach, gdzie sprawdzamy zgromadzoną w sprawie dokumentację, kompletujemy przy Państwa pomocy brakujące dokumenty. Dokumenty medyczne trafią również do naszego lekarza, który je sprawdza dokładnie pod kątem wysokości uszczerbku na zdrowiu.

3. Na kolejnym etapie na podstawie zgromadzonej dokumentacji i opinii medycznych ustalają wysokość roszczenia. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, ponieważ sytuacja każdej poszkodowanej osoby jest indywidualna i nie ma wspólnego mianownika dla wielu spraw, nawet gdy rodzaj obrażeń wydaje się być podobny. Nawet w bardzo podobnych z pozoru przypadkach kwoty roszczeń mogą się bardzo różnić.

4. Następnie dokumenty trafiają do naszego specjalisty, ktory indywidualnie poprowadzi Państwa sprawę, on będzie się również kontaktował z Państwem. Zgłasza on roszczenie w Państwa sprawie do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, prowadzi również wszelkie negocjacje dotyczące wysokości i terminu wypłaty odszkodowania.

5. Po wypłacie odszkodowania sprawdzamy czy jest ono adekwatne i jeżeli tak, to zamykamy sprawę. Pieniądze są standardowo przelewane zgodnie z umową na Państwa konto po uprzednim potrąceniu naszej prowizji. O wysokości przyznanego odszkodowania dowiecie się Państwo również z decyzji, które przychodzi do Państwa w niezależnym piśmie z Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

6. Jeżeli kwota odszkodowania nie będzie adekwatna, będziemy egzekwowali dalej wypłatę należnego odszkodowania na drodze negocjacji. Jeżeli i one nie dadzą pożądanego rezultatu za Państwa zgodą nasi prawnicy poprowadzą dalej sprawę w sądzie, gdzie wygrywamy praktycznie każdą sprawę. Jednak w zdecydowanej większości przypadków uzyskujemy satysfakcjonujące odszkodowanie bez potrzeby kierowania sprawy na drogę sądową.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszej pomocy lub dowiedzieć się więcej na temat swojej sprawy prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą firmą telefonicznie pod nr

660-760-999

( 22 ) 398-40-00

( 22 ) 300-95-99

lub poprzez formularz kontaktowy: http://www.wypadki-pomoc.com/zglos-wypadek

Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie lub w wyznaczonej przez Państwa porze dnia. Wszelkie konsultacje telefoniczne, mailowe, osobiste są bezpłatne.

Instytut Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
ul. Biała 4
00-895 Warszawa
REGON 142203492
NIP 522-29-39-855
mobile: 791-677-915
tel / fax. +48.( 22 ) 620-18-51
Realizacja: strony www - veeo.pl
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij